Przekroczenie Odwagi
18:17
Przekroczenie Odwagi
Odwaga to akt woli – zależy tylko od ciebie. To gotowość podejmowania wyzwań. Nie oznacza braku strachu, lecz gotowość do jego przekroczenia i stawiania czoła przeciwnościom. Nie bój się życia. Zostaw niepewność przed zmianami i porażką. Niepowodzenia są tylko drogą rozwoju. Twoje możliwości są nieograniczone. Zaufaj sobie. Weź odpowiedzialność za własne decyzje, działania i doświadczenia, które są ich skutkiem. Tak wzrasta twoja świadomość. Podążaj za swoją pasją do życia i wolnością wyboru.
Play
 Uwolnienie Pożądania
18:05
Uwolnienie Pożądania
Potrzeba posiadania czegoś wyjątkowego wynika z poczucia braku wewnętrznego i niskiej samooceny. Ale wszystko czego potrzebujesz by czuć się kompletnym jest w tobie. Zauważ swoje ograniczenia płynące z pożądania. Zauważ nieprawdziwe przekonania, której je zasilają. Realizuj swoje cele przez skupienie i zaangażowanie – nie potrzebujesz pożądania. Uzależnienia i pożądania porzucamy z poziomu świadomości – ponad umysłem. Ty jesteś przyczyną, skutkiem i celem wszystkiego co dzieje się w twoim życiu.
Play
Uwolnienie Żalu
20:00
Uwolnienie Żalu
Jest tylko jedna droga by uwolnić żal. Zanurzyć się w nim i całkowicie go poczuć. Ta medytacja tam prowadzi. Żal to cmentarz dla życia (Hawkins). Wróć do teraz. Zostaw już smutek i rozmyślania jak cofnąć stratę. Odpuść to nieprawdziwe poczucie winy, że mogłeś czemuś zapobiec. Strata, żal przypomina o radość każdej chwili bycia razem. Ale to również szansa na wzrost poziomu świadomości. Skieruj uwagę na prawdziwe źródło szczęścia i mocy. Zauważ bezgraniczną radość obdarzania miłością. Zaufaj jej.
Play
 Uwolnienie Apatii
18:30
Uwolnienie Apatii
Apatia dotyczy wszystkich – to okresy zniechęcenia i przygnębienia. Jej przyczyną jest kierowanie uwagi na nieprawdziwe przekonania, a w istocie – oddalenie się od miłości. Zauważ co się w tobie dzieje. Pozwól sobie bez oporu poczuć prawdziwą przyczynę. Zauważ ją z poziomu świadomości. Odrzuć to, co ją wywołuje. Wolno ci to zrobić. Użyj duchowej mocy Woli, to pomoże ci odzyskać energię. Zwróć się w stronę swojej miłości. Gdy zaakceptujesz i pokochasz siebie, natychmiast pokocha cię cały świat.
Play
Odejście Bliskiej Osoby
18:38
Odejście Bliskiej Osoby
Ta medytacja pomaga uwolnić żal po odejściu bliskich. To najtrudniejsza próba, z jaką przychodzi nam się zmierzyć w życiu. Aby poradzić sobie ze stratą, zmień perspektywę tego, co dzieje się po ich odejściu. Spójrz na to sercem i po prostu pozwól sobie na nieskrępowane odczuwanie żalu nad sobą. Bez pytania dlaczego, bez poczucia niesprawiedliwości. Zauważony żal jest uwalniany w ciągu minut, a jego nawroty są coraz łagodniejsze i rzadsze. Odzyskaj spokój, energię i radość życia.
Play
Relacje z Ludźmi
19:28
Relacje z Ludźmi
Nasze relacje z bliskimi niemal zawsze przechodzą wzloty i kryzysy. Tym większe, im bardziej wierzymy w swoją nieomylność. Ta medytacja pomaga harmonizować relacje. Mostem łączącym zerwane i pogubione relacje jest postawa bezwarunkowej miłości. Uzdrawia relacje i związki w jednej chwili. Weź całkowitą odpowiedzialność za swoje życie. Zauważ, czego uczą cię twoi bliscy. Zmień siebie by zmienić świat wokół. Zaufaj sobie, źródło wszystkiego jest w tobie. To ty jesteś przyczyną, skutkiem i celem.
Play
Tworzenie Obfitości
18:48
Tworzenie Obfitości
Ta medytacja odblokowuje nasz wewnętrzny kod obfitości i jej przepływ. Przywrócenie wewnętrznej harmonii uwalnia nasz duchowy potencjał, który uruchamia „szczęśliwe zbiegi okoliczności”. Obfitość zaczyna się od bogactwa wewnątrz – jej źródło jest w tobie. Przełącz się na postawę i nawyki, które ją przyciągają. Naucz się ufać sobie i odpuszczać oczekiwania. Weź pełną odpowiedzialność za swoje życie. Przejdź do działania i ciesz się przepływem obfitości – jej miarą jest wolność wyboru. 
Play
Przywracanie Zdrowia
16:21
Przywracanie Zdrowia
Medytacja opracowana w oparciu o książkę „Przywracanie Zdrowia” Dr. Davida Hawkinsa. Ciało odzwierciedla to, w co uwierzył umysł. Przestań nazywać chorobę i jej objawy. Gdy pojawia się myśl, emocja związane z chorobą natychmiast im zaprzeczaj. To nieprawdziwe przekonania, w które uwierzył twój umysł. Nie mają z tobą związku, nie mają na ciebie wpływu. Uwolnij poczucie winy związane z chorobą. Zauważ je i poczuj. Porozmawiaj ze swoim ciałem. Pokochaj siebie. Twoje ciało przepełnione miłością jest w równowadze. 
Play
Uzdrawianie Duchowe
18:10
Uzdrawianie Duchowe
Ta medytacja uruchamia duchowy potencjał zdrowia. Ciało, umysł i duch tworzą naczynia połączone. Oprócz aktywności fizycznej i diety zatroszcz się o uwolnienie negatywnych przekonań i zablokowanych emocji. Porzuć cierpienie, wstyd i poczucie winy. Otwórz się na przewodnictwo swojej wewnętrznej miłości. Zauważ ją, uznaj jej istnienie, zaufaj jej. Ciało przepełnione miłością wraca do równowagi. Nie bój się kochać. To ty jesteś miłością. Kochaj każdą część swojego ciała i wszystko co się pojawia.
Play
Żyj Bez Stresu
18:18
Żyj Bez Stresu
Stres towarzyszy nam codziennie, dosłownie wszędzie. To naturalny, fizjologiczny mechanizm przetrwania i rozwoju. Jednak rozdmuchany w umyśle staje się trudny do zniesienia. Ta medytacja dotyka podświadomego źródła stresu i je uwalnia. Pozwala zauważyć, że jest to reakcja emocjonalna umysłu zachodząca wewnątrz, a nie w otoczeniu. Pozwala doświadczyć wyciszenia stresu pod wpływem zmiany kontekstu trudnych zdarzeń. Pokazuje, jak zmieniać przekonania, które są pierwotną przyczyną doznawania stresu.
Play
Wybierz Radość Życia
19:12
Wybierz Radość Życia
Czasem, choć wszystko jest super – nie jesteśmy szczęśliwi. Ale bywa też, że pomimo zmagania się z codziennością pozostajemy pogodni. Ta medytacja przenosi uwagę na radość życia. Jej źródło jest w nas i nie zależy od świata zewnętrznego. Poczuj czym jest odwaga podążania za sobą, za swoją pasją. Obudź swoje wewnętrzne dziecko i pozwól sobie śmiać się częściej, nawet jeśli twoi bliscy odrzucili radość. Zatrzymaj się w teraz i wybierz miłość. Poczuj, że radość życia jest twoim codziennym wyborem. 
Play
Dobre Myśli
16:37
Dobre Myśli
Ta medytacja uczy, jak wyciszyć umysł. Myśli płyną nieprzerwanie jak bąbelki w szklance gazowanej wody. Są bezcenne w kreatywnym procesie twórczym i decyzyjnym, ale zostawione bez kontroli blokują intuicyjną wiedzę płynącą z wyższego wymiaru. Przypomnij sobie, że nie jesteś swoimi myślami, lecz świadomością ponad nimi. Naucz się skąd pochodzą, jak je kształtować, a jak wyciszać. Jak dotrzeć do uważności i odkryć Kim Jestem? Zapanuj nad swoimi myślami i stań się prawdziwym twórcą swojego życia.
Play
Nauka Medytacji
15:08
Nauka Medytacji
Poglądowa lekcja medytacji. Opisuje jej kluczowe fazy i aspekty: pozycję, intencję, relaks i puszczenie ciała, poziom świadomości. Poznaj jak skutecznie odpiąć kotwice umysłu: obowiązki, zmartwienia, pragnienia. Naucz się pracy z oddechem i odkryj jego najgłębszą istotę: kto oddycha? To znakomity materiał również dla zaawansowanych: porządkuje, przenosi do przestrzeni serca indukuje bezwarunkową miłość Duszy, pomaga zatrzymać się w bezkresnej i miłującej uważności ponad czasem.
Play
Bezwarunkowa Miłość
12:48
Bezwarunkowa Miłość
Ta medytacja przenosi nas w stan bezwarunkowej miłości. Zobacz otaczający świat jej oczami. Spójrz na siebie z jej zrozumieniem i troską. Poczuj bezwarunkową akceptację siebie. Jej przywołanie nie wymaga duchowych podróży, inicjacji – wystarczy ją zauważyć i jej zaufać. Miłość jest przecież cząstką każdego z nas. Natomiast wytrwałe kierowanie uwagi w jej stronę sprawia, że powoli staje się naszą naturalną rzeczywistością. Przypomina nam jej troskliwą obecność, to kim jesteśmy, i że zawsze jesteśmy połączeni z jej źródłem.
Play
 Wewnętrzne Dziecko
08:57
Wewnętrzne Dziecko
Ta niezwykła medytacja pochodzi ze starej hawajskiej tradycji. Wewnętrzne Dziecko (podświadomość) to nasza wrażliwość emocjonalna, intuicja i delikatność – to głos naszego serca. Podążanie za nim kieruje nas w stronę radości życia, wyrażania swoich potrzeb i ostatecznie pokochania siebie. Pochyl się nad sobą, jak nad małym dzieckiem. Wsłuchaj się w swoje pragnienia. Bądź spontaniczna i realizuj życiowe pasje. Wewnętrzne dziecko to również duchowa reprezentacja naszego ciała, rozmawiając z nim poprawisz stan swojego zdrowia.
Play
Niedziela – Jestem Miłością
06:18
Niedziela – Jestem Miłością
6 min – Skrócona wersja medytacji Bezwarunkowa miłość – nieoceniona na dobry początek dnia. Pozwala zauważyć, że stan odczuwania miłości jest naszym wyborem. Przecież jest to najpiękniejsza cząstka naszego istnienia, którą wszyscy i tak mamy w sobie.  Z przestrzeni serca zaczynamy patrzeć na świat oczami miłości – natychmiast znikają problemy i złe samopoczucie. Wdzięczność… współczucie… zrozumienie… – to gwarantowany przepis na udany dzień.
Play
Sobota – Dobre myśli 7:02
07:03
Sobota – Dobre myśli 7:02
7 min – Skrócona wersja medytacji znajdującej się w głównym pakiecie naszych medytacji. Poprowadzi cię w obszar świadomego kształtowania swoich dobrych myśli – wyboru, którego dokonujemy setki razy każdego dnia. Nie jesteś swoimi myślami – lecz ich obserwatorem i twórcą. Energia podąża za uwagą – dlatego myśli krążą wokół tego, na co skierujesz swoją uwagę. A to co utrzymujemy w umyśle – pojawia się w naszym życiu. Dlatego ta medytacja zabierze cię w przestrzeń miłości.
Play
Piątek – Poznaj Swój Lęk
07:25
Piątek – Poznaj Swój Lęk
7 min – Często w obliczu zmian towarzyszy nam lęk. To naturalne zjawisko, ponieważ lęk to projekcja negatywnych wyobrażeń umysłu tego co może się stać. Gdy rzucisz się w otchłań tego lęku i pozwolisz go sobie doświadczyć – odkryjesz, że na jego dnie jest spokój twojego Wyższego Ja (nadświadomości). Lęk to tylko wibracja, która pojawia się i odchodzi – a Ty jesteś jego obserwatorem. Gdy się z nim konfrontujesz – bardzo szybko mija – jak każda emocja.
Play