Relacje z ludźmi
29:32
Relacje z ludźmi
Porozmawiajmy o relacjach - z rodziną, przyjaciółmi, w pracy. Relacje są determinowane przede wszystkim przez nasze przekonania - a zwłaszcza przez akceptację siebie. Wspólnie rozwiążemy tę łamigłówkę w duchu hawajskiej mądrości “Ja jestem przyczyną i skutkiem wszystkiego w moim życiu”. Po wykładzie zapraszamy na wspólną medytację “Uzdrawianie relacji”. Do zobaczenia
Play
Bezwarunkowa miłość
37:05
Bezwarunkowa miłość
Spójrz na siebie ze zrozumieniem i troską bezwarunkowej miłości. Poczuj całkowitą akceptację siebie. Jej przywołanie nie wymaga duchowych podróży – wystarczy jej zaufać. Miłość jest przecież cząstką każdego z nas. Po wykładzie zapraszamy na wspólną medytację “Bezwarunkowa miłość”. Do zobaczenia! 
Play
Przekroczenie Odwagi
18:17
Przekroczenie Odwagi
Odwaga to akt woli – zależy tylko od ciebie. To gotowość podejmowania wyzwań. Nie oznacza braku strachu, lecz gotowość do jego przekroczenia i stawiania czoła przeciwnościom. Nie bój się życia. Zostaw niepewność przed zmianami i porażką. Niepowodzenia są tylko drogą rozwoju. Twoje możliwości są nieograniczone. Zaufaj sobie. Weź odpowiedzialność za własne decyzje, działania i doświadczenia, które są ich skutkiem. Tak wzrasta twoja świadomość. Podążaj za swoją pasją do życia i wolnością wyboru.
Play
Odejście Bliskiej Osoby
18:38
Odejście Bliskiej Osoby
Ta medytacja pomaga uwolnić żal po odejściu bliskich. To najtrudniejsza próba, z jaką przychodzi nam się zmierzyć w życiu. Aby poradzić sobie ze stratą, zmień perspektywę tego, co dzieje się po ich odejściu. Spójrz na to sercem i po prostu pozwól sobie na nieskrępowane odczuwanie żalu nad sobą. Bez pytania dlaczego, bez poczucia niesprawiedliwości. Zauważony żal jest uwalniany w ciągu minut, a jego nawroty są coraz łagodniejsze i rzadsze. Odzyskaj spokój, energię i radość życia.
Play
Relacje z Ludźmi
19:28
Relacje z Ludźmi
Nasze relacje z bliskimi niemal zawsze przechodzą wzloty i kryzysy. Tym większe, im bardziej wierzymy w swoją nieomylność. Ta medytacja pomaga harmonizować relacje. Mostem łączącym zerwane i pogubione relacje jest postawa bezwarunkowej miłości. Uzdrawia relacje i związki w jednej chwili. Weź całkowitą odpowiedzialność za swoje życie. Zauważ, czego uczą cię twoi bliscy. Zmień siebie by zmienić świat wokół. Zaufaj sobie, źródło wszystkiego jest w tobie. To ty jesteś przyczyną, skutkiem i celem.
Play
Tworzenie Obfitości
18:48
Tworzenie Obfitości
Ta medytacja odblokowuje nasz wewnętrzny kod obfitości i jej przepływ. Przywrócenie wewnętrznej harmonii uwalnia nasz duchowy potencjał, który uruchamia „szczęśliwe zbiegi okoliczności”. Obfitość zaczyna się od bogactwa wewnątrz – jej źródło jest w tobie. Przełącz się na postawę i nawyki, które ją przyciągają. Naucz się ufać sobie i odpuszczać oczekiwania. Weź pełną odpowiedzialność za swoje życie. Przejdź do działania i ciesz się przepływem obfitości – jej miarą jest wolność wyboru. 
Play
Wybierz Radość Życia
19:12
Wybierz Radość Życia
Czasem, choć wszystko jest super – nie jesteśmy szczęśliwi. Ale bywa też, że pomimo zmagania się z codziennością pozostajemy pogodni. Ta medytacja przenosi uwagę na radość życia. Jej źródło jest w nas i nie zależy od świata zewnętrznego. Poczuj czym jest odwaga podążania za sobą, za swoją pasją. Obudź swoje wewnętrzne dziecko i pozwól sobie śmiać się częściej, nawet jeśli twoi bliscy odrzucili radość. Zatrzymaj się w teraz i wybierz miłość. Poczuj, że radość życia jest twoim codziennym wyborem. 
Play
Dobre Myśli
16:37
Dobre Myśli
Ta medytacja uczy, jak wyciszyć umysł. Myśli płyną nieprzerwanie jak bąbelki w szklance gazowanej wody. Są bezcenne w kreatywnym procesie twórczym i decyzyjnym, ale zostawione bez kontroli blokują intuicyjną wiedzę płynącą z wyższego wymiaru. Przypomnij sobie, że nie jesteś swoimi myślami, lecz świadomością ponad nimi. Naucz się skąd pochodzą, jak je kształtować, a jak wyciszać. Jak dotrzeć do uważności i odkryć Kim Jestem? Zapanuj nad swoimi myślami i stań się prawdziwym twórcą swojego życia.
Play
Nauka Medytacji
15:08
Nauka Medytacji
Poglądowa lekcja medytacji. Opisuje jej kluczowe fazy i aspekty: pozycję, intencję, relaks i puszczenie ciała, poziom świadomości. Poznaj jak skutecznie odpiąć kotwice umysłu: obowiązki, zmartwienia, pragnienia. Naucz się pracy z oddechem i odkryj jego najgłębszą istotę: kto oddycha? To znakomity materiał również dla zaawansowanych: porządkuje, przenosi do przestrzeni serca indukuje bezwarunkową miłość Duszy, pomaga zatrzymać się w bezkresnej i miłującej uważności ponad czasem.
Play
Zmiana Przeszłości
11:49
Zmiana Przeszłości
Czy da się zmienić przeszłość? W pamięci przeszłych zdarzeń najważniejsze są nie obrazy, lecz emocje, które wtedy odczuwaliśmy. To emocje kształtują nasze postrzeganie świata i potrafią sprawić, że się zamykamy, unikamy ludzi, albo jesteśmy zalęknieni. Ta medytacja pomaga zmienić trudne emocje z przeszłości. To niesłychanie ważne narzędzie uzdrawiania wspomnień i poprawy relacji. Pomaga otworzyć się na świat.  Uzdrowienia dokonuje energia bezwarunkowej miłości, którą pomagamy ci przywołać. Teraz  już możesz zmienić przeszłość.
Play