Poniedziałek - Nauka Medytacji
15:08
Poniedziałek - Nauka Medytacji
7 min – Medytacja to trening wyciszenia umysłu – stan zatrzymania myśli. Krótka lekcja medytacji prowadzi przez pozycję, intencję, relaks i puszczenie ciała, aż do wejścia na poziom świadomości. Pomoże ci zintegrować się z oddechem – który jest być może najważniejszym aspektem wyciszenia umysłu. Stąd już tylko mały krok do doświadczania swojej bezwarunkowej miłości – czyli swojego Wyższego Ja.
Play
Wtorek – Uwolnienie Lęku
06:06
Wtorek – Uwolnienie Lęku
6 min – Skrócona wersja medytacji znajdującej się w głównym pakiecie naszych medytacji. Szczególnie przydatna, jeśli chcesz popracować nad jakimś lękiem kilka razy. Oparta na metodzie Hawkinsa – jedyną drogą do przekroczenia emocji jest pozwolenie sobie by jej doświadczyć – bez jakiegokolwiek oporu. Zaakceptuj istnienie lęku i pozwól sobie go poczuć z poziomu świadomości. Przeciwieństwem lęku jest miłość. Przenieś się w jej przestrzeń – jej wysoka wibracja natychmiast unieważni lęk.
Play
Środa – Medytacja Oddechu
07:41
Środa – Medytacja Oddechu
7 min – Oddech jest tak naturalny, że nawet go nie zauważamy. Ale samo skierowanie uwagi na oddech przywołuje nasz wewnętrzny spokój, a nawet wycisza osoby znajdujące się wokół. Ta medytacja pomoże ci połączyć się z oddechem i dotrzeć do jego źródła. Uświadom sobie kto w Tobie oddycha – to niezwykłe doświadczenie…
Play
Czwartek – Zatrzymaj się
05:44
Czwartek – Zatrzymaj się
6 min – Doskonała medytacja na początek dnia, aby być w teraźniejszości. Gdy jesteśmy uważni na to co dzieje się wokół – dostrzegamy potęgę teraźniejszości. Znika większość problemów, które tworzymy w umyśle. Zostaw na chwilę zmartwienia i obowiązki – zatrzymaj umysł – wybierz przestrzeń miłości i doświadczaj… Gdzie jesteś… Kim jesteś…
Play
Piątek – Poznaj Swój Lęk
07:25
Piątek – Poznaj Swój Lęk
7 min – Często w obliczu zmian towarzyszy nam lęk. To naturalne zjawisko, ponieważ lęk to projekcja negatywnych wyobrażeń umysłu tego co może się stać. Gdy rzucisz się w otchłań tego lęku i pozwolisz go sobie doświadczyć – odkryjesz, że na jego dnie jest spokój twojego Wyższego Ja (nadświadomości). Lęk to tylko wibracja, która pojawia się i odchodzi – a Ty jesteś jego obserwatorem. Gdy się z nim konfrontujesz – bardzo szybko mija – jak każda emocja.
Play
Sobota – Dobre myśli 7:02
07:03
Sobota – Dobre myśli 7:02
7 min – Skrócona wersja medytacji znajdującej się w głównym pakiecie naszych medytacji. Poprowadzi cię w obszar świadomego kształtowania swoich dobrych myśli – wyboru, którego dokonujemy setki razy każdego dnia. Nie jesteś swoimi myślami – lecz ich obserwatorem i twórcą. Energia podąża za uwagą – dlatego myśli krążą wokół tego, na co skierujesz swoją uwagę. A to co utrzymujemy w umyśle – pojawia się w naszym życiu. Dlatego ta medytacja zabierze cię w przestrzeń miłości.
Play
Niedziela – Jestem Miłością
06:18
Niedziela – Jestem Miłością
6 min – Skrócona wersja medytacji Bezwarunkowa miłość – nieoceniona na dobry początek dnia. Pozwala zauważyć, że stan odczuwania miłości jest naszym wyborem. Przecież jest to najpiękniejsza cząstka naszego istnienia, którą wszyscy i tak mamy w sobie.  Z przestrzeni serca zaczynamy patrzeć na świat oczami miłości – natychmiast znikają problemy i złe samopoczucie. Wdzięczność… współczucie… zrozumienie… – to gwarantowany przepis na udany dzień.
Play